Showing posts with label တရုတ္ကား. Show all posts
Showing posts with label တရုတ္ကား. Show all posts

Thursday, January 12, 2012

ခိုး၇ိုက္တာသိသြားတယ္..............



video@ဗိန္းေတာဆရာၾကီး

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Monday, January 2, 2012

Sunday, January 1, 2012

ကုန္းေပးတာ မုိက္တယ္ကြာ


video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

ဆာေနတဲ႔ေကာင္မေလး



video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

က်မကေဆးလိပ္လည္းျကုိက္တယ္

 
ဒုတ္ၾကီးေမာင္

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Wednesday, December 7, 2011

တရုတ္မေလးရဲ႕အုိး

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Wednesday, November 16, 2011

ဒီကလည္းခံရက္ 3Gေလးနဲ႔လည္းခ်က္ရက္

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Saturday, November 5, 2011

ေစာ္ေလးလန္းခ်က္ကေတာ႔ တကယ္ဘဲ!(home made)

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Monday, October 31, 2011

ပုလင္းျကုိက္တဲ႔ ၾကက္မေလး

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Saturday, September 17, 2011

video..!

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Thursday, September 15, 2011

video..!

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Sunday, September 11, 2011

home made

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Thursday, September 1, 2011

့့့့home made

ေစာက္စီေလးကေတာ႔ျပဴးေနတာဘဲ video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Saturday, August 27, 2011

video..!

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Friday, August 12, 2011

ေပးေကာင္းတဲ႔ေစာ္ကေလး

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Wednesday, August 3, 2011

video !

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Sunday, July 31, 2011

အလုိးသန္တဲ႔အတြဲေလး

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

video !

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။

Saturday, July 30, 2011

video !

video

အဆင္ေျပရင္ ဖုတ္ဖုတ္သံေလးၾကားပါလိမ္႔မယ္။